همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
کویل فولادی 300 سری 5 میلی متری 2B رول گرم 304
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
|---|---|
| درجه فولاد: | 304/304 لیتر |
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
304 316 316L 201 ورق فولادی ضد زنگ ASTM 2205 2507 S31803 200mm BA پرداخت
| مقطع تحصیلی: | 300 Series,200 Series,201,202,304 |
|---|---|
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، DIN، EN |
ورق فولادی ضد زنگ 201 نورد سرد 2B 3-100mm برای تزئین
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر، 3-100 میلی متر |
|---|---|
| عرض: | 100-2000 میلی متر یا طبق نیاز مشتری |
| طول: | 1000-6000 میلی متر یا طبق نیاز مشتری |
کویل فولادی ضد زنگ با ضخامت 1.0 میلی متر نیمه سخت 304 استاک شماره 1 شماره 3 شماره 4
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
| عرض: | 3mm-2000mm یا در صورت نیاز |
ورق فولادی ضد زنگ درجه بهداشتی 304L 0.2mm نورد سرد با استحکام بالا
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| ضخامت: | 0.2-3 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ Aisi Astm 201 304 316 نورد سرد 1mm 2mm 3mm
| نام: | ورق استیل 10 میلی متری |
|---|---|
| عرض: | 200-2000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.3mm-10mm |
سیم پیچ نوار فلزی 304 فولاد ضد زنگ 0.15mm-3.0mm ضخامت
| مقطع تحصیلی: | 304 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.15mm-3.0mm |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM 316 با ضخامت متوسط نورد سرد نورد گرم
| مقطع تحصیلی: | 316 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، گیگابایت، |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
Silk 6mm 201 304 فولاد ضد زنگ رول رول 2B فینیش مقاومت در برابر خوردگی
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
| عرض: | 50-2000 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ 304 با ضخامت 8 میلی متر تسمه نورد گرم مهندسی با مقاومت بالا فروخته شد
| درجه فولاد: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| کاربرد: | دکوراسیون مهندسی و غیره |

