همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ سفارشی 316 نورد گرم 3/4/6 میلی متر ضخامت 2000 میلی متر
| مواد: | 304 |
|---|---|
| استاندارد: | GB/ASTM |
| ضخامت: | 3-100 میلی متر یا به عنوان درخواست مشتری |
ورق فولادی ضد زنگ 316 با مقاومت در برابر خوردگی بالا 0.1 - 200 میلی متر ضخامت 2000 میلی متر
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
ورق فولادی ضد زنگ TISCO 2205 316 3 میلی متر برای و غیره طول 1 - 6 متر یا در صورت نیاز
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
ورق فولادی ضد زنگ DIN EN 316 0.3 میلی متر ضد خوردگی آنیل شده
| مقطع تحصیلی: | سری 300, سری 200, 304,316 |
|---|---|
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، DIN، EN |
صفحه فولادی ضد زنگ Silk 316L 316 با ضخامت 10 میلی متر روشنایی خوب
| نام محصول: | ورق استیل 10 میلی متری |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300, سری 200, 304,316 |
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |
ورق فولادی ضد زنگ 2D 2B 6K 8K 304 با ضخامت 4 میلی متر - 25 میلی متر
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Elongation: | 40% |
| Hardness: | 180-210 |
ورق فولادی ضد زنگ ساختمان 304 لیتری نورد سرد 304 ورق فولادی ضد زنگ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.01 ~ 200 میلی متر |
صفحه فولادی ضد زنگ 4 میلی متر 6 میلی متر 8 میلی متر 10 میلی متر ضخامت صفحه 304 316 SS310
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 2000 میلی متر، 2438 میلی متر، 3000 میلی متر، 6000 میلی متر یا در صورت نیاز |
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ 201 سرد 8K سطح 1500*2000 اندازه معمولی
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
کویل فولادی 300 سری 5 میلی متری 2B رول گرم 304
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
|---|---|
| درجه فولاد: | 304/304 لیتر |
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |

