همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ 304 با استحکام بالا 0.3 میلی متر مقاومت در برابر خوردگی برتر
| Tolerance: | ±0.003 |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Yield Strength: | 205 |
صفحه فولادی 4 میلی متری 8K 304 با مقاومت در برابر خوردگی عالی
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
| Width: | 1000mm-2000mm |
ورق پایانی الاستیک ASTM 304 فولاد ضد زنگ 2B برای ساخت و ساز
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی ضد زنگ 2 میلی متر 304 سری 300 سطح صاف
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-6.0 میلی متر |
| Width: | 60-2000mm |
نورد داغ 304 فولاد ضد زنگ ضخامت 1-100 میلی متر 1219 میلی متر
| مواد: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
ورق فولادی ضد زنگ AISI 304 ASTM 2B BA ضخامت 0.1-200 میلی متر
| طول: | 2500mm -6000mm در هر اندازه |
|---|---|
| عرض: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| ضخامت: | 0.1-200 میلی متر |
4 میلی متر - 25 میلی متر 304 ورق فولادی ضد زنگ 1000 میلی متر - 2000 میلی متر استحکام عالی
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
|---|---|
| Thickness: | 4mm-25mm |
| Yield Strength: | 205 |
ورق فولادی ضد زنگ 6 متری 304 نورد سرد 0.2 میلی متر - 100 میلی متر
| Length: | 1-6m Or As Required |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 |
| Form: | Plate |
316 316L 304L 304 ورق فولادی ضد زنگ 0.3mm-100mm ضخامت
| ضخامت: | 0.3-100 میلی متر |
|---|---|
| طول: | 6/9/12M یا سفارشی |
| عرض: | 1000-2500 میلی متر یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ ساختمانی 304 با ضخامت 3 میلی متر ASTM DIN GB JIS EN AISI
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3-120 میلی متر |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |

