همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
2 میلی متر 4 میلی متر 304 ورق فولادی ضد زنگ ASTM غیر قابل اکسیداسیون عرض 10 میلی متر - 3500 میلی متر
| عرض: | 10mm-3500mm |
|---|---|
| ضخامت: | 2.5mm-200mm |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی ضد زنگ 4 میلی متر - 20 میلی متر 304 نورد گرم / نورد سرد
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 2000-12000 میلی متر یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ 201 304 0.25mm-3.0mm SS316
| مقطع تحصیلی: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| طول: | 3/6/9/12 یا سفارشی |
| عرض: | سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ 201 304 0.25mm-3.0mm SS316
| مقطع تحصیلی: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| طول: | 3/6/9/12 یا سفارشی |
| عرض: | سفارشی |
صفحه بهداشتی استیل ضد زنگ 304 با استحکام بالا به ضخامت 30 میلی متر چاپ سفارشی
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 |
| استاندارد: | GB/ASTM/JIS |
دکوراسیون JIS 304 صفحه فولادی ضد زنگ درجه مواد غذایی مقاوم در برابر خوردگی
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.4-16 میلی متر |
| عرض: | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM JIS 304 4 میلی متر خواص مکانیکی خوب 2500 میلی متر
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
صفحه 8K سطح 304 فولاد ضد زنگ 1000 میلی متر خواص مکانیکی عالی
| Application: | Decoration, Construction, Medical Equipment, Etc |
|---|---|
| Surface: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, Etc |
| Hardness: | 180-210 |
ضخامت 1 میلی متر 304L 304 ورق فولادی ضد زنگ غذا درجه 8K ورق فولادی ضد زنگ
| طول: | با توجه به درخواست مشتری |
|---|---|
| عرض: | 300mm-2000mm |
| ضخامت: | 0.2 میلی متر تا 200 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ Bright BA Surface 304 به ضخامت 100 میلی متر نورد گرم
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| استاندارد: | ASTM |

