همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ 201 316 با سطح آینه 100 میلی متر 0.1 میلی متر
| نام محصول: | کویل / نوار / لوله فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مورد: | ورق فولادی ضد زنگ ASTM 316 |
| مقطع تحصیلی: | 300 Series,200 Series,201,202,304 |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM A240 316 316H 316S SS Sheet Mirror Finished
| مقطع تحصیلی: | سری 300, سری 200, 304,316 |
|---|---|
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، DIN، EN |
700mm-2000mm ورق فولادی مقاوم در برابر خوردگی 304 فولاد ضد زنگ 2B پایان
| طول: | 6/9/12m |
|---|---|
| عرض: | 700mm-2000mm |
| ضخامت: | 2mm-50mm، 3.0mm-200mm |
ورق فولادی ضد زنگ سوپر دوبلکس نورد سرد 304 316 316L
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| تایپ کنید: | بشقاب |
| ضخامت: | Cold rolled:0.3-3.0mm; نورد سرد: 0.3-3.0 میلی متر؛ Hot rolled:3.0-120mm نورد |
رول ورق فلزی Silk 304 ضد زنگ NO.1 NO.3 NO.4 سطح
| تایپ کنید: | ورق / صفحه / سیم پیچ فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی:: | 304 |
| عرض: | 600 ~ 2500 میلی متر یا نیاز مشتری |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد ASTM 2B Mirror Finish SS Sheet 316
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
ورق پایان آینه SS 304 ASTM A240 316L ورق فولادی ضد زنگ
| مقطع تحصیلی: | 300 Series , 200 Series , 304 , 316 |
|---|---|
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، DIN، EN |
201 304 ورق فولاد ضد زنگ 5 میلی متر NO.1 NO.2 NO.3 NO.4 سطح
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.25mm-180mm |
2b Ba 316 فولاد ضد زنگ ورق نورد سرد 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| نام: | ورق فولادی ضد زنگ AISI 316 |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm، 1000-2000mm یا طبق نیاز |
| طول: | 1000mm-12000mm، 1000-6000mm یا به عنوان مورد نیاز |
2000mm 304 201 ورق فولادی ضد زنگ 200mm تزئین سقف راه راه
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ 2205 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 300 Series,200 Series,201,202,304 |
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |

