همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ 316 مقاوم در برابر خوردگی 6 متر برای هوا فضا
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-200mm |
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
GB EN صفحه فولاد ضد زنگ نازک 0.1mm-3mm سیم پیچ SS 201
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1 میلی متر - 3 میلی متر |
ASTM JIS بدون درز لوله SS 201 304 لوله های فولادی جوش داده شده
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 6 متر 9 متر 12 متر یا دیگران |
دکوراسیون لوله بدون درز لوله فولادی ضد زنگ 2 اینچ 304 جوش داده شده
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 10.3 - 1219 میلی متر (1/8 اینچ - 48 اینچ) |
سیم پیچ سفارشی فولاد ضد زنگ ASTM 304 201 2B Finish SS 316 Coil
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 3mm-2500mm یا در صورت نیاز |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
ورق فولادی ضد زنگ SUS 304 316 نورد سرد 80 میلی متری
| نام محصول: | ورق استیل 10 میلی متری |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300, سری 200, 304,316 |
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |
میله گرد جامد فولاد ضد زنگ 304 1 میلی متر 3 میلی متر 1.5 میلی متر 2.5 میلی متر 5 میلی متر 20 میلی متر 30 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | گرد |
| قطر: | 2mm-550mm |
لوله فولادی بدون درز Silk 304 BA 2B شماره 1 شماره 4 لوله فولادی گرد 8k Finish
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2mm-12mm |
| طول: | 6 متر یا به عنوان نیاز مشتری |
ورق فولادی ضد زنگ صنعتی 201 6 میلی متر 2 میلی متر ضخامت 10 میلی متر
| نام: | ورق استیل 10 میلی متری |
|---|---|
| عرض: | 200-2000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.3mm-10mm |
Silk SS 304 Sheet 2B BA ورق فولادی ضد زنگ برس خورده گیگابایت
| مقطع تحصیلی: | 304 |
|---|---|
| استاندارد: | گیگابایت |
| ضخامت: | ≤4 میلی متر |

