همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
نقره ای صاف 316 ورق فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی 0.3 میلی متر نورد سرد
| مقطع تحصیلی: | 316/316 لیتر |
|---|---|
| تایپ کنید: | بشقاب |
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB |
ورق فولادی ضد زنگ 316 مغناطیسی ضعیف 3 میلی متر 4 میلی متر 6 میلی متر نورد گرم متوسط
| مقطع تحصیلی: | 316 |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، GB |
مقاومت در برابر خوردگی صفحه فولادی ضد زنگ Silk 316 با مقاومت بالا 4 میلی متر
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
304 SS ورق های تزئینی ASTM 10mm ورق فولادی ضد زنگ
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| استاندارد: | گیگابایت |
0.3mm-120mm پالش 201 فلز ضد زنگ 1000mm-6000mm برای ساخت مخازن
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS، و غیره |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته صادراتی استاندارد یا در صورت لزوم. |
| ضخامت: | 0.3mm-120mm یا سفارشی |
ورق کویل فولادی ضد زنگ AISI 304 سری Silk 300 به ضخامت 0.15-6 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15-6 میلی متر |
| عرض: | 24-2000 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ JIS BA 304 316L با عرض 2000 میلی متر
| عرض: | 100 میلی متر - 2000 میلی متر |
|---|---|
| طول: | 1500 میلی متر - 6000 میلی متر |
| ضخامت: | 1 میلی متر - 10 میلی متر |
10 میلی متر 316 فولاد ضد زنگ ورق 304 8k سفارشی
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| عرض: | 100-1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1mm-200mm |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ آلیاژ BA 304 5 میلی متر 10 میلی متر 240 304 316 لیتر برای کانتینر
| ضخامت: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| عرض: | 300mm-2000mm |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی نورد سرد و گرم با کیفیت مستقیم کارخانه 201 304 316L 310 ورق فولادی ضد زنگ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تحمل: | ± 1% |
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |

