همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ 304 304 لیتری Food Grade 6mm - OD 630mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 6mm~630mm |
سطح روشن فولاد ضد زنگ لوله بدون درز بهداشتی 30 میلی متر 304 مقاوم در برابر خوردگی
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| تایپ کنید: | بدون درز/جوش داده شده |
ASME 304 316 فولاد ضد زنگ میله گرد نورد گرم 6mm-300mm OD
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
| قطر: | 6mm-300mm |
لوله های مربعی بدون درز فولادی ضد زنگ 304 با ضخامت 1-6 میلی متر برای صنعتی
| مواد: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| استاندارد: | AiSi، ASTM، گیگابایت |
| تحمل: | ± 1% |
Silk 0.3-3mm نورد سرد 304 ورق فولادی ضد زنگ در سیم پیچ / صفحه ASTM
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3 ~ 3 میلی متر |
| عرض: | 500 تا 2100 |
2B Finish 201 ورق فولادی ضد زنگ 202 430 فلز 10 میلی متر برای ساخت و ساز
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.25mm-180mm |
309S 430 201 ورق فولادی ضد زنگ 1250 میلی متر جوشکاری نورد گرم
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
|---|---|
| عرض: | 600-1250 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1-20 میلی متر یا در صورت نیاز |
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ دکوراسیون ساختمان با ضخامت 0.1-100 میلی متر روشن 304
| مقطع تحصیلی: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| استاندارد: | GB/JIS |
| ضخامت: | 0.1-50 میلی متر |
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل درجه مواد غذایی با ضخامت 1-100 میلی متر 304/304 لیتر
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| استاندارد: | GB/ASTM |
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم 316 سطح صاف مقاومت در برابر خوردگی 0.3 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| نام تجاری: | Silk |

