همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
430 316 304 کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم پرداخت شده 2B
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 1000-2000 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 0.2-50 میلی متر |
AISI 201 304 بدون درز / سطح لوله فولادی ضد زنگ جوش داده شده 2B
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| تایپ کنید: | لوله |
آینه سیم پیچ فولادی ضد زنگ 201 304 304L 316 316L 410 410s 430 برای مصالح ساختمانی
| مقطع تحصیلی: | سری 300، سری 200، سری 400، و غیره، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000، 1000-2000 میلی متر، 10-250 میلی متر، 4.6-680، 3 میلی متر-2000 میلی مت |
| کاربرد: | ساخت و ساز، و غیره، تزئینی، صنعتی، تجهیزات آشپزخانه |
میله گرد فولاد ضد زنگ AISI 316 304 301 303 310 321 409 430
| نام محصول: | میله گرد SS 304 |
|---|---|
| شکل: | گرد |
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، JIS، EN |
میله فولادی ضد زنگ 50 میلی متر 304 201 2B پایان برای صنعت
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| شکل: | گرد |
| قطر خارجی: | 20mm-400mm |
نوار فلزی PVD فولاد ضد زنگ 0.1mm-300mm ضخامت ISO
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 3mm-2000mm |
| طول: | همان طور که خواسته شده |
کویل فولادی ضد زنگ 304 نورد گرم به ضخامت 4 میلی متر کویل فولادی گالوانیزه داغ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
سیم پیچ فولادی ضد زنگ پوسکو BA به ضخامت 6 میلی متر سیم پیچ فلزی سوراخ دار 1 میلی متری
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 50mm-2500mm یا به درخواست مشتری |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
ورق فولادی ضد زنگ 304 لیتری مقاوم در برابر خوردگی نورد گرم ضخامت 10 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، DIN |
| نام تجاری: | Silk |
کویل فولادی ضد زنگ 316 لیتری نورد سرد 304 برای کاشی های سقف 1000 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 900-1000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.11-1.0 میلی متر |

