همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم 304 روشن 201 3 میلی متر 1250 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم با کارایی بالا PE HDP SMP 301 304 310 321 16mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
| عرض: | 50-2000 میلی متر |
نوار فلزی PVD فولاد ضد زنگ 0.1mm-300mm ضخامت ISO
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 3mm-2000mm |
| طول: | همان طور که خواسته شده |
کلاف فولاد ضد زنگ نورد سرد Silk 2B شماره 1 BA 8K فینیش
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | به عنوان نیاز شما |
| عرض: | 10mm-2000mm یا در صورت نیاز |
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم LianGe 201 SS304 کویل رنگ طبیعی
| مقطع تحصیلی: | 200 / 300 Series |
|---|---|
| عرض: | 100-2000 متر یا در صورت نیاز |
| ضخامت: | 0.5-200 میلی متر یا در صورت لزوم |
304 لوله فولادی ضد زنگ صیقلی آینه DIN EN لوله فولادی ضد زنگ بدون درز
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 1mm-60mm یا سفارشی |
ورق نوار فولادی ضد زنگ 201 نورد گرم 430 410 202 304 180 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.25mm-180mm |
2B Finish 201 کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم 600 میلی متر برای آسانسور خانگی
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
| عرض: | 600mm-1250mm |
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم روشن 201 304 316L 1250mm 20mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
نوار فولاد ضد زنگ 316 فلزی با قدرت بالا 10-800mm برای عملکرد قابل اعتماد
| شکل: | نوار |
|---|---|
| عرض: | 10-800 میلی متر، یا سفارشی کنید |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |

