همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
304 201 316 رول نورد سرد فولاد ضد زنگ ضخامت 0.3mm-3.0mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| عرض: | 500-2000 میلی متر |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ 304 316L 6mm-630mm OD اندازه سفارشی
| مقطع تحصیلی: | 304 316 316l |
|---|---|
| قطر خارجی: | 6mm~630mm |
| ضخامت: | 0.05mm-100mm |
ورق کویل SUS316l نورد سرد 201 فولاد ضد زنگ
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| طول: | همانطور که مشتری نیاز دارد |
| عرض: | 3mm-2500mm یا در صورت نیاز |
0.22-2.98mm 304 316 201 کویل فولادی ضد زنگ پایان 2B
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | حداکثر 1254 میلی متر |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
کلاف فولاد ضد زنگ نورد گرم 2B 321 304L ضخامت 1-3mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 100mm-12000mm (همه اندازه ها قابل تنظیم هستند) |
| عرض: | 100-2000 میلی متر |
صفحات فلزی SS304 / 316L از فولاد ضد زنگ 0.5 0.6 0.8 1.2 1.5 2 میلی متری ورق SS 8K HL
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
لوله 316 304 جوش داده شده 6 میلی متر - 630 میلی متر لوله فولادی ضد زنگ جلا داده شده
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 6mm~630mm |
Metal 201 Stainless Steel Sheet SS Plate 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.25mm-180mm |
کویل فولادی ضد زنگ نورد گرم پولیش شده 309S کویل 310 316 410 430 904L 16mm
| عرض: | 100mm ~ 2000mm |
|---|---|
| طول: | نیاز مشتری |
| ضخامت: | 3-16 میلی متر |
کویل های فولادی ضد زنگ نورد گرم 201 410 سفارشی 100 میلی متر سری 300 275 گرم / M2
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |

