همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
201 304 304L نوار فولادی ضد زنگ روکش گالوانیزه نورد سرد
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
|---|---|
| عرض: | 8-1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.4-2 میلی متر |
Silk 201 304 410 430 904l کویل فولادی ضد زنگ 2B فینیش کویل SS304
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300/400 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر یا در صورت لزوم |
| عرض: | 3mm-2000mm یا در صورت نیاز |
میله گرد فولاد ضد زنگ 4 میلی متری 201 مقاوم در برابر سایش
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| تایپ کنید: | گرد |
ASTM Precision Stainless Steel Strip 304 316 0.03mm 0.05mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| عرض: | 500 میلی متر، 800 میلی متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 2 متر یا در صورت نیاز |
لوله گرد بدون درز 304/304L فولاد ضد زنگ ضخامت دیوار 1-6 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | گیگابایت |
| نام تجاری: | Silk |
201 316 430 خم شدن سیم پیچ فولادی ضد زنگ ورق ورق 30 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 200، سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 3mm-2500mm یا در صورت نیاز |
| ضخامت: | 0.3mm-30mm یا در صورت نیاز |
لوله فولادی 0.4-120 میلی متری جوش داده شده ASTM 304L لوله های فولادی ضد زنگ بهداشتی
| نام: | لوله بهداشتی SS |
|---|---|
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش داده شده |
| مواد (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
لوله فولادی جوش داده شده ISO 201 304 316 JIS Welding Stainless Steel Pipe
| قطر خارجی: | 3 - 450 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2 - 30 میلی متر |
| تحمل: | ± 1% |
لوله بدون درز از جنس استنلس استیل پولیش آینه 304 0.4mm - 30mm ضخامت
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| قطر خارجی: | 6mm~630mm |
| ضخامت: | 0.4 میلی متر تا 30 میلی متر |
لوله بدون درز 9.0 میلی متری 316 لیتری فولاد ضد زنگ ASTM A312 لوله بدون درز 3 اینچی
| درجه فولاد: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر یا در صورت نیاز |
| طول: | همان طور که خواسته شده |

