همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
316 316L 304L 304 ورق فولادی ضد زنگ 0.3mm-100mm ضخامت
| ضخامت: | 0.3-100 میلی متر |
|---|---|
| طول: | 6/9/12M یا سفارشی |
| عرض: | 1000-2500 میلی متر یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ 2 میلی متر 304 سری 300 سطح صاف
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-6.0 میلی متر |
| Width: | 60-2000mm |
کویل فولادی 300 سری 5 میلی متری 2B رول گرم 304
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
|---|---|
| درجه فولاد: | 304/304 لیتر |
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM |
نورد گرم 304/304L ورق فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی صنعتی ضخامت 3 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| استاندارد: | GB/ASTM |
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
میله گرد فولاد ضد زنگ AISI 316 304 301 303 310 321 409 430
| نام محصول: | میله گرد SS 304 |
|---|---|
| شکل: | گرد |
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، JIS، EN |
2 میلی متر 4 میلی متر 304 ورق فولادی ضد زنگ ASTM غیر قابل اکسیداسیون عرض 10 میلی متر - 3500 میلی متر
| عرض: | 10mm-3500mm |
|---|---|
| ضخامت: | 2.5mm-200mm |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی ضد زنگ ساختمانی 304 با ضخامت 3 میلی متر ASTM DIN GB JIS EN AISI
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3-120 میلی متر |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
نورد داغ 304 فولاد ضد زنگ ضخامت 1-100 میلی متر 1219 میلی متر
| مواد: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
دکوراسیون JIS 304 صفحه فولادی ضد زنگ درجه مواد غذایی مقاوم در برابر خوردگی
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.4-16 میلی متر |
| عرض: | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
صفحه سفارشی ASTM 201 فولاد ضد زنگ 2B SS 304
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | همانطور که شما درخواست می کنید |
| عرض: | 100-1250 میلی متر |

