همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ 304 316L 6mm-630mm OD اندازه سفارشی
| مقطع تحصیلی: | 304 316 316l |
|---|---|
| قطر خارجی: | 6mm~630mm |
| ضخامت: | 0.05mm-100mm |
رول نورد سرد فولاد ضد زنگ BA 304 سطح براق برای دکوراسیون
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر یا در صورت نیاز |
رول ورق فلزی Silk 304 ضد زنگ NO.1 NO.3 NO.4 سطح
| تایپ کنید: | ورق / صفحه / سیم پیچ فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی:: | 304 |
| عرض: | 600 ~ 2500 میلی متر یا نیاز مشتری |
ASTM JIS بدون درز لوله SS 201 304 لوله های فولادی جوش داده شده
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 6 متر 9 متر 12 متر یا دیگران |
میله گرد جامد فولاد ضد زنگ 304 1 میلی متر 3 میلی متر 1.5 میلی متر 2.5 میلی متر 5 میلی متر 20 میلی متر 30 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | گرد |
| قطر: | 2mm-550mm |
سیم پیچ نوار فلزی 304 فولاد ضد زنگ 0.15mm-3.0mm ضخامت
| مقطع تحصیلی: | 304 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.15mm-3.0mm |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ 304 304 لیتری Food Grade 6mm - OD 630mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 6mm~630mm |
آینه سیم پیچ فولادی ضد زنگ 201 304 304L 316 316L 410 410s 430 برای مصالح ساختمانی
| مقطع تحصیلی: | سری 300، سری 200، سری 400، و غیره، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000، 1000-2000 میلی متر، 10-250 میلی متر، 4.6-680، 3 میلی متر-2000 میلی مت |
| کاربرد: | ساخت و ساز، و غیره، تزئینی، صنعتی، تجهیزات آشپزخانه |
کلاف های فولادی نورد سرد Silk 304 Prime 0.3mm-3mm ضخامت 2B فینیش
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3mm-3mm |
| عرض: | 600mm-2000mm یا به صورت سفارشی |
2.5mm 1.0mm 1.2mm نورد سرد کویل فولاد ضد زنگ 201 304 304l 202
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | به عنوان درخواست مشتری |
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |

