همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ AISI 304 ASTM 2B BA ضخامت 0.1-200 میلی متر
| طول: | 2500mm -6000mm در هر اندازه |
|---|---|
| عرض: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| ضخامت: | 0.1-200 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ 201 304 0.25mm-3.0mm SS316
| مقطع تحصیلی: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| طول: | 3/6/9/12 یا سفارشی |
| عرض: | سفارشی |
میله گرد فولاد ضد زنگ AISI 5mm 304 310S خمش سرد برای مصالح ساختمانی
| نام: | میله گرد 5 میلی متری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| شکل: | گرد |
لوله بدون درز ASTM A312 SCH 40 80 304 201 304 Tubes 6 "8" 12"
| مقطع تحصیلی: | سری 200 سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5mm--30mm به عنوان درخواست شما |
| طول: | به درخواست مشتری |
ورق فولادی ضد زنگ 4 میلی متر - 20 میلی متر 304 نورد گرم / نورد سرد
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 2000-12000 میلی متر یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ ساختمان 304 لیتری نورد سرد 304 ورق فولادی ضد زنگ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.01 ~ 200 میلی متر |
ورق فولاد ضد زنگ نورد سرد 1.5 میلی متر ضخامت 304 316 4x8 ورق فلز
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
سطح روشن فولاد ضد زنگ لوله بدون درز بهداشتی 30 میلی متر 304 مقاوم در برابر خوردگی
| استاندارد: | AISI |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| تایپ کنید: | بدون درز/جوش داده شده |
0.11-1.0 میلی متر کلاف فولاد ضد زنگ نورد سرد 316L 304 برای کاشی های سقف
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 900-1000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.11-1.0 میلی متر |
نوار فلزی سفارشی فولاد ضد زنگ 201 2B Finish SS 304 strips
| مقطع تحصیلی: | سری 200 سری 300 |
|---|---|
| طول: | 10-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
| عرض: | 10-200 میلی متر یا طبق نیاز مشتری |

