همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
کویل فولادی ضد زنگ 304 نورد گرم به ضخامت 4 میلی متر کویل فولادی گالوانیزه داغ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
سیم پیچ سفارشی فولاد ضد زنگ ASTM 304 201 2B Finish SS 316 Coil
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 3mm-2500mm یا در صورت نیاز |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
AISI 201 304 بدون درز / سطح لوله فولادی ضد زنگ جوش داده شده 2B
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| تایپ کنید: | لوله |
دکوراسیون لوله بدون درز لوله فولادی ضد زنگ 2 اینچ 304 جوش داده شده
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 10.3 - 1219 میلی متر (1/8 اینچ - 48 اینچ) |
کویل های فولادی ضد زنگ نیکل 410 نورد گرم 201 304 20 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
صفحه فولادی 4 میلی متری 8K 304 با مقاومت در برابر خوردگی عالی
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
| Width: | 1000mm-2000mm |
ورق فولادی ضد زنگ 304 با استحکام بالا 0.3 میلی متر مقاومت در برابر خوردگی برتر
| Tolerance: | ±0.003 |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Yield Strength: | 205 |
دکوراسیون SS304 304 6K صفحه ضد زنگ مقاومت عالی در برابر حرارت 2000 میلی متر
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |
مواد غذایی درجه 304 فولاد ضد زنگ ورق متوسط ضخیم 1500 میلی متر نورد گرم مقاوم در برابر خوردگی
| مقطع تحصیلی: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| نام تجاری: | Silk |
| محل منبع: | جیانگ سو |
صفحه بهداشتی استیل ضد زنگ 304 با استحکام بالا به ضخامت 30 میلی متر چاپ سفارشی
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304 |
| استاندارد: | GB/ASTM/JIS |

