همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
ورق پایانی الاستیک ASTM 304 فولاد ضد زنگ 2B برای ساخت و ساز
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی ضد زنگ 304 با ضخامت 8 میلی متر تسمه نورد گرم مهندسی با مقاومت بالا فروخته شد
| درجه فولاد: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| کاربرد: | دکوراسیون مهندسی و غیره |
304 2B ورق فولادی ضد زنگ AISI ASTM طول سفارشی
| مقطع تحصیلی: | 300 Series,200 Series,201,202,304 |
|---|---|
| عرض: | 600-2000 میلی متر، 1 متر، 2 متر، 2.5 متر، 1.8 متر |
| استاندارد: | AISI، ASTM، JIS، DIN، EN |
700mm-2000mm ورق فولادی مقاوم در برابر خوردگی 304 فولاد ضد زنگ 2B پایان
| طول: | 6/9/12m |
|---|---|
| عرض: | 700mm-2000mm |
| ضخامت: | 2mm-50mm، 3.0mm-200mm |
میله فولادی ضد زنگ 50 میلی متر 304 201 2B پایان برای صنعت
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| شکل: | گرد |
| قطر خارجی: | 20mm-400mm |
کویل فولادی ضد زنگ با ضخامت 1.0 میلی متر نیمه سخت 304 استاک شماره 1 شماره 3 شماره 4
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
| عرض: | 3mm-2000mm یا در صورت نیاز |
430 316 304 کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم پرداخت شده 2B
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 1000-2000 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 0.2-50 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ سوپر دوبلکس نورد سرد 304 316 316L
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| تایپ کنید: | بشقاب |
| ضخامت: | Cold rolled:0.3-3.0mm; نورد سرد: 0.3-3.0 میلی متر؛ Hot rolled:3.0-120mm نورد |
J1 J2 نورد سرد 8k آینه SS 304 2B ورق فلزی از جنس استنلس استیل 4x8
| نام: | پایان آینه ورق SS 304 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
| تکنیک: | نورد سرد |
ورق فولادی ضد زنگ 201 304 0.25mm-3.0mm SS316
| مقطع تحصیلی: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| طول: | 3/6/9/12 یا سفارشی |
| عرض: | سفارشی |

