همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ ASTM A240 316 SS 0.5mm ورق 304 201 430 نورد سرد
| طول: | همان طور که خواسته شده |
|---|---|
| عرض: | 1000-1250 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1-100 میلی متر |
201 304 آینه 316 صفحه استیل 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| استاندارد: | GB/ASTM |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |
| طول: | 1-9 متر یا به عنوان درخواست مشتری |
SUS 201 ورق فولادی ضد زنگ 304 300 میلی متری دستگاه منیزیم شیمیایی اچ شده 6 متر
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، گیگابایت، |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
صفحات ورق فولادی ضد زنگ آلیاژ BA 304 5 میلی متر 10 میلی متر 240 304 316 لیتر برای کانتینر
| ضخامت: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| عرض: | 300mm-2000mm |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی نورد سرد و گرم با کیفیت مستقیم کارخانه 201 304 316L 310 ورق فولادی ضد زنگ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تحمل: | ± 1% |
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |
Warehouse 2B Surface Seamless Steel لوله سفارشی 1 - 60mm ضخامت 304/304L
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| استاندارد: | JIS/ASTM |
10 میلی متر 316 فولاد ضد زنگ ورق 304 8k سفارشی
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| عرض: | 100-1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1mm-200mm |
کویل فولادی ضد زنگ Sus430 Hot Roll 201 304 6mm Decoiling
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15-6 میلی متر |
| عرض: | 24-2000 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ 201 سرد 8K سطح 1500*2000 اندازه معمولی
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
ورق فولادی ضد زنگ درجه بهداشتی 304L 0.2mm نورد سرد با استحکام بالا
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| ضخامت: | 0.2-3 میلی متر |

