همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
سطح روشن 304 ورق فولادی ضد زنگ ضخامت 2 میلی متر صاف 1000 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| نام تجاری: | Silk |
| تحمل: | ± 1% |
لوله جوش داده شده فولادی ضد زنگ با استحکام بالا 20 میلی متری سفارشی درجه غذا 304
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| تایپ کنید: | جوش داده شده |
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
کویل فولادی ضد زنگ نورد گرم جوشکاری سفارشی 304 304l 0.5mm
| عرض: | 100-2000 متر یا در صورت نیاز |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-200 میلی متر یا در صورت لزوم |
| تحمل: | ± 1% |
صفحه فولادی ضد زنگ 4 میلی متر 6 میلی متر 8 میلی متر 10 میلی متر ضخامت صفحه 304 316 SS310
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 2000 میلی متر، 2438 میلی متر، 3000 میلی متر، 6000 میلی متر یا در صورت نیاز |
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
لوله بدون درز جوش داده شده 3-20 میلی متر 201 304 لوله فلزی فولادی ضد زنگ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 6mm~630mm |
لوله های مربعی بدون درز فولادی ضد زنگ 304 با ضخامت 1-6 میلی متر برای صنعتی
| مواد: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| استاندارد: | AiSi، ASTM، گیگابایت |
| تحمل: | ± 1% |
لوله گرد بدون درز 304/304L فولاد ضد زنگ ضخامت دیوار 1-6 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | گیگابایت |
| نام تجاری: | Silk |
کویل فولادی ضد زنگ 316 لیتری نورد سرد 304 برای کاشی های سقف 1000 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 900-1000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.11-1.0 میلی متر |
2b Ba 316 فولاد ضد زنگ ورق نورد سرد 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| نام: | ورق فولادی ضد زنگ AISI 316 |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm، 1000-2000mm یا طبق نیاز |
| طول: | 1000mm-12000mm، 1000-6000mm یا به عنوان مورد نیاز |
BA آینه نورد گرم کویل فولادی ضد زنگ 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50mm
| نام: | کویل فولادی ضد زنگ SS 304 |
|---|---|
| ضخامت: | 3-20 میلی متر یا سفارشی |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |

