همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
لوله فولادی جوش داده شده ISO 201 304 316 JIS Welding Stainless Steel Pipe
| قطر خارجی: | 3 - 450 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت: | 0.2 - 30 میلی متر |
| تحمل: | ± 1% |
Silk 201 304 410 430 904l کویل فولادی ضد زنگ 2B فینیش کویل SS304
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300/400 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3-3.0 میلی متر یا در صورت لزوم |
| عرض: | 3mm-2000mm یا در صورت نیاز |
Silk 10 میلی متر نورد گرم فولاد ضد زنگ رول 201 304 ضخامت 3-16 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 200/300 |
|---|---|
| عرض: | 100mm~2000mm |
| طول: | نیاز مشتری |
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم LianGe 201 SS304 کویل رنگ طبیعی
| مقطع تحصیلی: | 200 / 300 Series |
|---|---|
| عرض: | 100-2000 متر یا در صورت نیاز |
| ضخامت: | 0.5-200 میلی متر یا در صورت لزوم |
ورق فولادی ضد زنگ نورد سرد ASTM 2B Mirror Finish SS Sheet 316
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
لوله فولادی ضد زنگ ASTM A312 304 304L 316L SS لوله جوش داده شده
| نام: | لوله جوش داده شده از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
201 304 430 نورد گرم فولاد ضد زنگ آینه نوار 600 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم 304 روشن 201 3 میلی متر 1250 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | کویل فولاد، |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم با کارایی بالا PE HDP SMP 301 304 310 321 16mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
| عرض: | 50-2000 میلی متر |
304 201 316 رول نورد سرد فولاد ضد زنگ ضخامت 0.3mm-3.0mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| عرض: | 500-2000 میلی متر |

