همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
نوار سیم پیچ فولادی ضد زنگ نورد گرم تیسکو / صفحه برای مصالح ساختمانی
| مقطع تحصیلی: | سری 300، سری 200، سری 400، و غیره، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000، 1000-2000 میلی متر، 10-250 میلی متر، 4.6-680، 3 میلی متر-2000 میلی مت |
| کاربرد: | ساخت و ساز، و غیره، تزئینی، صنعتی، تجهیزات آشپزخانه |
لوله فولادی 0.4-120 میلی متری جوش داده شده ASTM 304L لوله های فولادی ضد زنگ بهداشتی
| نام: | لوله بهداشتی SS |
|---|---|
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش داده شده |
| مواد (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
ورق فولادی ضد زنگ AISI 316L 0.1mm-200mm 316 SS Plate
| نام: | ورق فولادی ضد زنگ AISI 316 |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm، 1000-2000mm یا طبق نیاز |
| طول: | 1000mm-12000mm، 1000-6000mm یا به عنوان مورد نیاز |
GB EN صفحه فولاد ضد زنگ نازک 0.1mm-3mm سیم پیچ SS 201
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 1000-2000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1 میلی متر - 3 میلی متر |
میله گرد جلا داده شده 310S SS316l 10mm 16mm 18mm 20mm 25mm قطر
| نام: | میله گرد 316L استیل ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
نوار فلزی PVD فولاد ضد زنگ 0.1mm-300mm ضخامت ISO
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| عرض: | 3mm-2000mm |
| طول: | همان طور که خواسته شده |
نوار فلزی Silk فولاد ضد زنگ 0.1mm 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm ضخامت
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 20 میلی متر-1500 میلی متر |
| عرض: | نیازهای مشتریان |
لوله بدون درز 9.0 میلی متری 316 لیتری فولاد ضد زنگ ASTM A312 لوله بدون درز 3 اینچی
| درجه فولاد: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر یا در صورت نیاز |
| طول: | همان طور که خواسته شده |
کلاف فولاد ضد زنگ نورد سرد Silk 2B شماره 1 BA 8K فینیش
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | به عنوان نیاز شما |
| عرض: | 10mm-2000mm یا در صورت نیاز |
کلاف فولاد ضد زنگ نورد گرم 2B 321 304L ضخامت 1-3mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 100mm-12000mm (همه اندازه ها قابل تنظیم هستند) |
| عرض: | 100-2000 میلی متر |

