همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
904L 2205 2507 201 ورق فولادی ضد زنگ 100 میلی متر نورد سرد و آینه
| ضخامت: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| عرض: | 300mm-2000mm |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی ضد زنگ 316 با مقاومت در برابر خوردگی بالا 0.1 - 200 میلی متر ضخامت 2000 میلی متر
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
ورق فولادی ضد زنگ TISCO 2205 316 3 میلی متر برای و غیره طول 1 - 6 متر یا در صورت نیاز
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
Aerospace Use 316 SS Plate 3 - 2000mm عرض 1 - 6m طول
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
کویل فولاد ضد زنگ نورد سرد ASTM 324 316 برای تجهیزات آشپزخانه
| عرض: | 50mm-2000mm |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3mm-16mm |
| تحمل: | ± 1% |
ورق فولادی ضد زنگ صنعتی 201 6 میلی متر 2 میلی متر ضخامت 10 میلی متر
| نام: | ورق استیل 10 میلی متری |
|---|---|
| عرض: | 200-2000 میلی متر |
| ضخامت: | 0.3mm-10mm |
میله گرد فولاد ضد زنگ 3 میلی متر برای سخت افزار
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| شماره مدل: | میله گرد فولادی ضد زنگ |
| طول: | 3000 میلی متر-12000 میلی متر، یا مطابق با الزامات |
نوار فلزی تزئینی فولاد ضد زنگ DC01 DC02 DC03 DC04 DC05
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| عرض: | 10-600 میلی متر |
| طول: | به عنوان نیاز شما |
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ AISI 420 430 SS 410 لوله های بدون درز
| مقطع تحصیلی: | سری 400 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.4 - 30 میلی متر |
| OD: | 6 - 600 میلی متر |
لوله بدون درز AISI 201 فولاد ضد زنگ 2B لوله بدون درز گرد
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| طول: | ≤12000 میلی متر یا طبق درخواست مشتری |
| ضخامت: | 0.05mm-20mm |

