همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ 100 میلی متر AISI 316 نورد گرم 20 میلی متری آینه
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | GB/ASTM/JIS |
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
لوله گرد بدون درز فولاد ضد زنگ 316 نورد گرم سفارشی 1/4 ضخامت دیوار
| درجه فولاد: | 316 |
|---|---|
| تایپ کنید: | لوله گرد |
| استاندارد: | ASTM/JIS |
تجهیزات نورد گرم 316 فولاد ضد زنگ سطح صاف 3 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | Silk |
چاپ سفارشی 316L فولاد ضد زنگ مقاومت در برابر خوردگی 20 میلی متر
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM |
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
ورق فولادی ضد زنگ 316 مقاوم در برابر خوردگی 6 متر برای هوا فضا
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-200mm |
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
0.3mm-120mm پالش 201 فلز ضد زنگ 1000mm-6000mm برای ساخت مخازن
| استاندارد: | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS، و غیره |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته صادراتی استاندارد یا در صورت لزوم. |
| ضخامت: | 0.3mm-120mm یا سفارشی |
ورق فولادی سرد / گرم نورد فولادی 2B ورق فولادی ضد زنگ 316
| مقطع تحصیلی: | سری 300/400 |
|---|---|
| عرض: | 1000-2500 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 0.3-200 میلی متر یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ BA 2B Finish 201 0.5 میلی متر 0.8 میلی متر 1.0 1.2 میلی متر ضخامت
| ضخامت: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| عرض: | 300mm-2000mm |
| تحمل: | ± 1% |
ورق استنلس استیل 316 لیتری خط مو 1 میلی متر 2 میلی متر 4 میلی متر سطح صاف
| عرض: | 100 میلی متر - 2000 میلی متر |
|---|---|
| طول: | 1500 میلی متر - 6000 میلی متر |
| ضخامت: | 1 میلی متر - 10 میلی متر |
کویل و ورق فولاد ضد زنگ نورد گرم SS304 201 به ضخامت 3 تا 20 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |

