همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
ASTM استاندارد فولاد ضد زنگ لوله بدون درز 8K S30409 S30408 530mm
| قطر بیرونی: | 6-530 میلی متر یا سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| شکل: | گرد، مستطیل، مربع |
ASTM 2B فولاد ضد زنگ لوله بدون درز قطر مربع 0.5mm -40mm 530mm
| شکل: | گرد، مستطیل، مربع |
|---|---|
| طول: | 1000-5800 میلی متر یا سفارشی |
| استاندارد: | ASTM، AISI، JIS، GB، و غیره |
304L 316 316L 316Ti 321 ورق فولادی ضد زنگ مقاومت در برابر حرارت
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| طول: | 2438 میلی متر یا سفارشی |
| عرض: | 1219 میلی متر یا سفارشی |
کویل فولادی ضد زنگ AISI نورد سرد 316L SS 2B BA Hairline Finish Coil
| مقطع تحصیلی: | 316 |
|---|---|
| عرض: | 3mm-2500mm یا در صورت نیاز |
| ضخامت: | 0.03mm-3mm یا در صورت نیاز |
سیم پیچ فولادی ضد زنگ نورد گرم اندازه استاندارد Silk 316 / 316L برای ساخت و ساز
| مقطع تحصیلی: | 316 |
|---|---|
| استاندارد: | A240M، EN10088-2، JIS، GB3280 |
| ضخامت: | 3-20 میلی متر یا سفارشی |
ورق فولادی ضد زنگ نورد گرم 316 سطح صاف مقاومت در برابر خوردگی 0.3 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
| نام تجاری: | Silk |
309S 430 201 ورق فولادی ضد زنگ 1250 میلی متر جوشکاری نورد گرم
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
|---|---|
| عرض: | 600-1250 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1-20 میلی متر یا در صورت نیاز |
ورق فولادی ضد زنگ AISI 4x8 5x10 0.5 میلی متر 0.8 میلی متر 1.0 میلی متر 1.2 میلی متر 1.5 میلی متر 2 میلی متر 3 میلی متر
| ضخامت: | 0.3mm-4mm |
|---|---|
| عرض: | 600mm-2000mm |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
نوار سیم پیچ فولادی ضد زنگ 409 430 410 / پایان سطح ورق 2B
| مقطع تحصیلی: | سری 400 |
|---|---|
| عرض: | 1000mm~1524mm |
| ضخامت: | 0.3mm--12.0mm |
شماره 8 ورق فولادی ضد زنگ با ضخامت 2 میلی متر ورق فولادی 1 میلی متر ASTM
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
| عرض: | 600-1250 میلی متر |

