همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
کویل فولاد ضد زنگ نورد سرد ASTM 324 316 برای تجهیزات آشپزخانه
| عرض: | 50mm-2000mm |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3mm-16mm |
| تحمل: | ± 1% |
لوله های SS بدون درز انعطاف پذیر 310S 316 لوله فولادی ضد زنگ 5 اینچ
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 15-100 میلی متر |
نورد سرد 316 فولاد ضد زنگ ورق صاف 2B سطح 20 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | 316 |
|---|---|
| استاندارد: | GB/JIS |
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |
لوله مربعی فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی سطح صاف و محکم 6 میلی متر نورد گرم
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تایپ کنید: | لوله |
| تحمل: | ± 1% |
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ AISI 420 430 SS 410 لوله های بدون درز
| مقطع تحصیلی: | سری 400 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.4 - 30 میلی متر |
| OD: | 6 - 600 میلی متر |
لوله گرد SS321 316 310S فولاد ضد زنگ برای تزئین
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| تایپ کنید: | جوش داده شده، بدون درز |
لولههای گرد نورد گرم فولاد ضد زنگ مستقیم آنیل شده 1/8 "1/4" "1/2" ضخامت 316
| مقطع تحصیلی: | 316/316L |
|---|---|
| تایپ کنید: | لوله گرد |
| کاربرد: | مهندسی / سیستم خط لوله آب |
لوله بدون درز AISI 201 فولاد ضد زنگ 2B لوله بدون درز گرد
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| طول: | ≤12000 میلی متر یا طبق درخواست مشتری |
| ضخامت: | 0.05mm-20mm |
صفحه فولادی ضد زنگ 0.1-3 میلی متر نورد سرد 304 / 304 لیتری درجه مواد غذایی
| مقطع تحصیلی: | 304/304 لیتر |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |
| استاندارد: | GB/ASTM |
دکوراسیون SS304 304 6K صفحه ضد زنگ مقاومت عالی در برابر حرارت 2000 میلی متر
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |

