همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ 304 stainless steel plate ] همخوانی داشتن 268 محصولات.
نورد گرم نورد سرد ورق فولاد ضد زنگ کلاف 201 ISO 9001
| مقطع تحصیلی: | 201 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.1-20 میلی متر یا در صورت نیاز |
نورد سرد ورق فولاد ضد زنگ جلا داده شده 316 316 لیتر 15 میلی متر ضخامت 20 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.15mm-18mm |
ورق استیل 201 نورد سرد نورد گرم تزئینی به ضخامت 0.5 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.2 میلی متر-600 میلی متر |
لوله فولادی 316 فولاد ضد زنگ صنعتی ASTM A312 لوله فولادی گرد جوش داده شده
| مقطع تحصیلی: | 316 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت: | 0.1-200 میلی متر |
رول ورق فلزی 0.1-3 میلی متری رول فولاد ضد زنگ نورد سرد ASTM سری 200
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
430 2B ورق های کویل فولادی ضد زنگ 1/2" 100mm-2500mm برای ساختمان
| مقطع تحصیلی: | سری 400 |
|---|---|
| عرض: | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
| ضخامت: | 0.15-100 میلی متر یا در صورت لزوم |
سطح صاف 316 ورق فولادی ضد زنگ ضخامت 2 میلی متر نورد سرد
| مواد: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | GB/JIS/ASTM |
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
نوار فلزی تزئینی فولاد ضد زنگ DC01 DC02 DC03 DC04 DC05
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| عرض: | 10-600 میلی متر |
| طول: | به عنوان نیاز شما |
لوله نورد گرم AISI ASTM 4-150mm فولاد ضد زنگ Silk 316 316L
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| قطر خارجی: | 6mm-2500mm (3/8 اینچ -100 اینچ) |
سطح صاف 316 ورق فولادی ضد زنگ با استحکام بالا 6 میلی متر 8 میلی متر نورد گرم
| درجه فولاد: | 316 |
|---|---|
| استاندارد: | JIS ASTM ASME EN |
| رنگ: | رنگ استاندارد RAL |

