همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ welded stainless steel pipe ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
مقاومت در برابر خوردگی صفحه فولادی ضد زنگ Silk 316 با مقاومت بالا 4 میلی متر
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
لوله بدون درز ASTM A312 SCH 40 80 304 201 304 Tubes 6 "8" 12"
| مقطع تحصیلی: | سری 200 سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5mm--30mm به عنوان درخواست شما |
| طول: | به درخواست مشتری |
کویل های فولادی نورد گرم پرایم SS 304 که کمی روغن کاری شده اند
| نام: | کویل فولادی ضد زنگ SS 304 |
|---|---|
| ضخامت: | 3-20 میلی متر یا سفارشی |
| طول: | به عنوان نیاز مشتری |
کلاف های فولادی نورد سرد Silk 304 Prime 0.3mm-3mm ضخامت 2B فینیش
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3mm-3mm |
| عرض: | 600mm-2000mm یا به صورت سفارشی |
ورق آلومینیوم 5mm 10mm 5083 5754 آلیاژ تایید ISO
| مقطع تحصیلی: | سری 5000 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-40 میلی متر |
| طول: | 100-12000 میلی متر یا در صورت لزوم |
ورق آلومینیوم 7075 0.1mm - 200mm ضخامت ISO
| مقطع تحصیلی: | سری 7000 |
|---|---|
| تایپ کنید: | بشقاب |
| عرض: | 10 میلی متر ~ 2500 میلی متر |
ورق آلومینیوم 5 میلی متر ضخامت 10 میلی متر 1050 1060 1100 آلیاژ
| مقطع تحصیلی: | سری 1000 |
|---|---|
| عرض: | 50mm-2500mm یا به درخواست مشتری |
| طول: | 50mm-8000mm یا به درخواست مشتری |
6063 ورق آلومینیوم 1 میلی متر 3 میلی متر 5 میلی متر 10 میلی متر ضخامت آلیاژ فویل آلومینیوم
| نام: | صفحه آلومینیومی 6063 |
|---|---|
| عرض: | نیاز مشتری |
| طول: | 100 میلی متر - 12000 میلی متر |
6063 6082 6061 6068 میله آلیاژ آلومینیوم / شمش گرد آلومینیوم 2mm-320mm
| مقطع تحصیلی: | سری 6000 |
|---|---|
| استاندارد: | GB/T 1196-2008 |
| Al (Min): | 97% |

