همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ welded stainless steel pipe ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
ورق تزئینی فولاد ضد زنگ AISI 316 نورد سرد / نورد گرم
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| استاندارد: | گیگابایت |
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
304 SS ورق های تزئینی ASTM 10mm ورق فولادی ضد زنگ
| نام تجاری: | Silk |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
| استاندارد: | گیگابایت |
Silk SS 304 Sheet 2B BA ورق فولادی ضد زنگ برس خورده گیگابایت
| مقطع تحصیلی: | 304 |
|---|---|
| استاندارد: | گیگابایت |
| ضخامت: | ≤4 میلی متر |
ورق های فولادی ضد زنگ 316 پولیش آینه نورد سرد 0.1 میلی متر 600 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | 316 |
|---|---|
| استاندارد: | GB/ASTM |
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |
201 304 آینه 316 صفحه استیل 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| استاندارد: | GB/ASTM |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1-3 میلی متر |
| طول: | 1-9 متر یا به عنوان درخواست مشتری |
10 میلی متر 316 فولاد ضد زنگ ورق 304 8k سفارشی
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| عرض: | 100-1500 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1mm-200mm |
1050 430 201 فولاد ضد زنگ صفحه گرد 8 میلی متری دایره سه گانه برای وسایل آشپزی
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
| ضخامت: | 4 میلی متر-8 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ Tisco Inox Inoxidable 201 202 430 321 310S 4X8 Ft 1500mm
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر یا در صورت لزوم |
|---|---|
| عرض: | 10-1500 میلی متر یا در صورت نیاز |
| طول: | 2000-3000 میلی متر یا در صورت نیاز |
صفحات ورق های فولادی ضد زنگ HL 410 430 201 نورد سرد 1500 میلی متر سری 200
| مقطع تحصیلی: | سری 200 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.3-3 میلی متر یا در صورت لزوم |
| عرض: | 10-1500 میلی متر یا در صورت نیاز |
ورق فولادی ضد زنگ AISI 304 ASTM 2B BA ضخامت 0.1-200 میلی متر
| طول: | 2500mm -6000mm در هر اندازه |
|---|---|
| عرض: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| ضخامت: | 0.1-200 میلی متر |

