همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ welded stainless steel pipe ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
ورق فولادی ضد زنگ 316 مقاوم در برابر خوردگی 60 میلی متر نورد سرد
| استاندارد: | GB/ASTM |
|---|---|
| نام تجاری: | Silk |
| محل منبع: | جیانگ سو، چین |
ورق فولادی ضد زنگ 304 لیتری مقاوم در برابر خوردگی نورد گرم ضخامت 10 میلی متر
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AISI، ASTM، DIN |
| نام تجاری: | Silk |
ورق فلزی فولاد ضد زنگ 316 نورد سرد AISI ASTM 310 Mirror Finish 30mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
ورق فولادی ضد زنگ ASTM A240 316 SS 0.5mm ورق 304 201 430 نورد سرد
| طول: | همان طور که خواسته شده |
|---|---|
| عرض: | 1000-1250 میلی متر |
| ضخامت: | 0.1-100 میلی متر |
201 202 ورق فولادی ضد زنگ 6 میلی متر 1500 میلی متر ISO ظروف آشپزخانه
| استاندارد: | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
|---|---|
| ضخامت: | 0.15-6 میلی متر |
| طول: | 1-6 متر یا در صورت لزوم |
کویل فولادی ضد زنگ نورد گرم پولیش شده 309S کویل 310 316 410 430 904L 16mm
| عرض: | 100mm ~ 2000mm |
|---|---|
| طول: | نیاز مشتری |
| ضخامت: | 3-16 میلی متر |
کویل فولاد ضد زنگ نورد گرم با کارایی بالا PE HDP SMP 301 304 310 321 16mm
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
| عرض: | 50-2000 میلی متر |
ورق فولادی ضد زنگ BA 2B Finish 201 0.5 میلی متر 0.8 میلی متر 1.0 1.2 میلی متر ضخامت
| ضخامت: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| عرض: | 300mm-2000mm |
| تحمل: | ± 1% |
نوار فلزی سفارشی فولاد ضد زنگ 201 2B Finish SS 304 strips
| مقطع تحصیلی: | سری 200 سری 300 |
|---|---|
| طول: | 10-12000 میلی متر یا در صورت نیاز |
| عرض: | 10-200 میلی متر یا طبق نیاز مشتری |
کویل فولاد ضد زنگ نورد سرد Tisco Posco Baostee SS304 304l 310s 321 316 AISI JIS بهترین قیمت
| مقطع تحصیلی: | سری 300 |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
| ضخامت: | 0.1-15 میلی متر |

