همه محصولات
-
سو مینورق استنلس استیل 304 خریداری شده از شرکت شما، آزمایشات مختلف خواص فیزیکی و شیمیایی مشتریان نهایی ما را گذرانده است و کاملاً مطابق با نیازهای ما است. ما معتقدیم که به زودی دوباره همکاری خواهیم کرد.
تماس با شخص :
Felicia Zhou
واتساپ :
+8617873657316
کلید واژه ها [ placa de acero inoxidable 304 ] همخوانی داشتن 0 محصولات.
متاسف!
جستجوی شما "placa de acero inoxidable 304" مطابقت با محصولات
تو می توانی درخواست نقل قول به ما اجازه دهید محصولات را برای شما مطابقت دهیم.
Related Products
ورق پایانی الاستیک ASTM 304 فولاد ضد زنگ 2B برای ساخت و ساز
| مقطع تحصیلی | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| تحمل | ± 1% |
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
201 304 ورق فولاد ضد زنگ 5 میلی متر NO.1 NO.2 NO.3 NO.4 سطح
| مقطع تحصیلی | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت | 0.25mm-180mm |
| عرض | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
کویل فولادی ضد زنگ با ضخامت 1.0 میلی متر نیمه سخت 304 استاک شماره 1 شماره 3 شماره 4
| مقطع تحصیلی | سری 300 |
|---|---|
| طول | به عنوان نیاز مشتری |
| عرض | 3mm-2000mm یا در صورت نیاز |
| ضخامت | 0.1mm-3mm یا در صورت نیاز |
Silk 201 304 410 430 904l کویل فولادی ضد زنگ 2B فینیش کویل SS304
| مقطع تحصیلی | سری 200/300/400 |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-3.0 میلی متر یا در صورت لزوم |
| عرض | 3mm-2000mm یا در صورت نیاز |
| تحمل | ± 1% |
Metal 201 Stainless Steel Sheet SS Plate 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| مقطع تحصیلی | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت | 0.25mm-180mm |
| عرض | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
ورق نوار فولادی ضد زنگ 201 نورد گرم 430 410 202 304 180 میلی متر
| مقطع تحصیلی | سری 200 |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت | 0.25mm-180mm |
| عرض | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
2B Finish 201 ورق فولادی ضد زنگ 202 430 فلز 10 میلی متر برای ساخت و ساز
| مقطع تحصیلی | سری 300 |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، JIS، GB، DIN، EN |
| ضخامت | 0.25mm-180mm |
| عرض | 100mm-2500mm یا به عنوان درخواست |
رول نورد سرد فولاد ضد زنگ BA 304 سطح براق برای دکوراسیون
| مقطع تحصیلی | سری 300 |
|---|---|
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
| ضخامت | 0.1-3 میلی متر یا در صورت نیاز |
| طول | به عنوان نیاز مشتری |

